Verslo renginiai

iliuzionistas verslo renginiams

Gaukite daugiau iš artėjančių šventinių vakarėlių, produktų prezentacijų, parodų bei kitų verslo renginių. Parodykite savo klientams ir darbuotojams, kokie jie yra svarbūs ir padarykite šių metų renginį tokiu, apie kurį dalyvavusieji pasakos visiems! Tomas dirbs su Jumis rengiant programą, pritaikytą būtent Jūsų renginiui. Nuo susitikimų posėdžių salėse iki didelių suvažiavmų, Tomas sukurs pridėtinę vertę ir suteiks Jums pranašumą. Jūs suprasite, kodėl sėkmingiausios Lietuvos ir užsienio įmonės pasitiki Tomu, kad paliktų įspūdį aukšto lygio klientams, nustebintų darbuotojus ir sužavėtų vadovus.

Magija iš arti

Tai yra idealus pasirinkimas planuojantiems turėti didesnį skaičių svečių. Tomas šventės metu vaikšto nuo grupelės prie grupelės svečių, prisistatydamas ir rodydamas stebuklus prieš jų akis: iš niekur atsiranda 100Lt banknotai, neliečiamos kortos juda pačių svečių rankose bei įvairios mintys, kaip “pirmojo bučinio”, yra perskaitomos. Jūsų svečiai bus pakerėti Tomo aukštos klasės rankų miklumu bei žiniomis apie psichologiją, ir sužavėti jo humoro jausmu bei žavesiu. Tai puiki ledus pralaužianti pramoga, kuri skatina bendravimą bei nustato malonų ir jaukų Jūsų šventės toną.

Bendras pasirodymas

Tomas pristato nuotaikingą, smagų pasirodymą, kuris prikaustys nuo 10 iki 1 000 asmenų auditorijos dėmesį – svečiai juoksis ir sulaikys kvapą iš nuostabos. Programa yra specialiai sukurta šiuolaikiškam žiūrovui: sujungiant magiją, minčių skaitymą ir humorą į intriguojantį potyrį, kurio nerasite niekur kitur. Žiūrovai aktyviai dalyvauja viso pasirodymo eigoje ir todėl tampa jo žvaigždėmis. Be to, Tomo pasirodymą galima suderinti su Jūsų šventės tema.

 

 

Susidomėjote?

Pasiteiraukite, ar Tomas Šimkus laisvas Jūsų renginio dieną!

Teirautis

 

Back to Top