Kaip pasveikinai draugą su gimtadieniui?

Prieš maždaug savaitę buvo mano geros draugės gimtadienis ir nusprendžiau, kad ją reikia pasveikinti telefono skambučiu – taip sveikinu gan artimus asmenis. Greičiausiai pagalvojot, kad kas čia tokio. Kantrybės.

Taigi, paskambinau, pasveikinau, palinkėjau ir atsakymas buvo labai keistas, tačiau kartu ir smagus: “Ačiū, Tomai, už skambutį! Nesitikėjau! Šiais laikais nebėra madinga skambinti ir sveikinti – tik per Facebook’ą parašo ką nors ir viskas. Darkart ačiū!” Kiek nustebau, bet man tai nuskambėjo kaip komplimentas. O po to pagalvojau… Ir iš tiesų – nėra madinga.

Prisiminus savo gimtadienio dieną (nešvenčiau savojo, nes teko kitame gimtadienyje pačiam rodyti savo programą), skambučių sulaukiau vos iš kelių asmenų. Aišku, Facebook’as mirgėte mirgėjo nuo palinkėjimų – pradedant “SU” ir baigiant įvairiausias paveikslėliais bei Youtube nuorodomis. Smagu, kai žinai, kad kažkas nepagailėjo kelių sekundžių savo laiko ir parašė tau “SU”, o dar smagiau yra tai, kad gatvėje vienas kitą pamatę prasilenktumėme ir apsimestumėme, kad vienas kito nepažįstame ir kad “įdomu, ką mano telefonas šiuo metu veikia – reikia patikrinti”. Keistas dalykas.

Nesu išimtis – būdavo, kad sveikindavau taip visus iš eilės. Nesakau, kad tai yra blogai. Priešingai. Net menkiausia žinutė yra maloni. Tiesiog manau, kad pokalbis, tas tiesioginis kontaktas su asmeniu yra keliskart geriau už tą įrašą ant sienos. Tiek jam ir tiek tau pačiam. Jei turite galimybę – nepatingėkite, surinkite jos/jo numerį ir pasakykite: “Labas! Kaip laikaisi? Sveikinu su Gimtadieniu Tave!”.

Posted on 2014-10-19 in Mintys

Share the Story

About the Author

Tomas Šimkus – vienas profesionaliausių ir užimčiausių iliuzionistų Lietuvoje. Apie Tomą rašo didžiausi Lietuvos žiniasklaidos gigantai kaip Lietuvos rytas, Lietuvos žinios, DELFI.lt; jis yra dažnai kviečiamas dalyvauti televizijos ir radijo laidose. Tomas atlieka savo programas tiek privačiuose vakarėliuose, tiek sėkmingiausių Lietuvos bei užsienio įmonių renginiuose. Lietuvos klientų sąraše yra “ORLEN Lietuva”,“Koncernas MG Baltic”, “Lesto”, o užsienio įmonių sąraše –“Nilfisk”, “Hewlett-Packard”, “Statoil”, kurios yra vienos sėkmingiausių įmonių Europoje. Jo unikalus magijos atlikimas sukuria gyvą bei interaktyvią pramogą, apie kurią dar ilgai kalbama po renginio –svečiai dėkos Jums, už tai, kad pasikvietėte Tomą!…Jis yra tas, kurį būtina pamatyti, kad patikėtumėte!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top