Kas yra magija?

Magijos esmė nėra paslėpta numeryje, kurį mums atlieka iliuzionistas. Tai yra pasirodymas, paveikslas, kurį magas sukuria ir kaip jis paveikia mus. Tai tam tikra prasme yra vaikiška nuostaba ir žavesys.

Daugelis žodynų apibūdina magiją panašia forma į šią: „Magija – tai mistinė ar paranormali galia, kurios pagalba galima paveikti įvykius“. Tačiau magija yra kur kas daugiau negu mago atliekami „galios“ triukai. Ji pažadina vaiką tavyje. Ar dažnai kasdieniame pasaulyje sustoji ir mastai, kaip viskas aplink kelia nuostabą ir susižavėjimą? Kuo vyresni esame, tuo sunkiau tai pajuntame. Ar pameni, kai vaikystėje visas buvo įdomu, nepaprasta? Iliuzionistas, magijos ir triukų pagalba, padeda šį jausmą susigrąžinti.

NomedaMarcenaite

 

Taigi…

Kas yra magija? Kai iliuzionistas sukelia mums nuostabą, kai pademonstruoja neįmanomus dalykus, mes klausiame savęs „kodėl?“. Atsakymas yra „visa tai magija“.

Ačiū, kad skaitėte,

Tomas Šimkus

Posted on 2014-10-19 in Magija, Mintys

Share the Story

About the Author

Tomas Šimkus – vienas profesionaliausių ir užimčiausių iliuzionistų Lietuvoje. Apie Tomą rašo didžiausi Lietuvos žiniasklaidos gigantai kaip Lietuvos rytas, Lietuvos žinios, DELFI.lt; jis yra dažnai kviečiamas dalyvauti televizijos ir radijo laidose. Tomas atlieka savo programas tiek privačiuose vakarėliuose, tiek sėkmingiausių Lietuvos bei užsienio įmonių renginiuose. Lietuvos klientų sąraše yra “ORLEN Lietuva”,“Koncernas MG Baltic”, “Lesto”, o užsienio įmonių sąraše –“Nilfisk”, “Hewlett-Packard”, “Statoil”, kurios yra vienos sėkmingiausių įmonių Europoje. Jo unikalus magijos atlikimas sukuria gyvą bei interaktyvią pramogą, apie kurią dar ilgai kalbama po renginio –svečiai dėkos Jums, už tai, kad pasikvietėte Tomą!…Jis yra tas, kurį būtina pamatyti, kad patikėtumėte!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top