Skip to main content

Iliuzionisto Dynamo tikrasis vardas yra Steven Frayne. Jis yra gimęs Bradford‘e, Jungtinėje Karalystėje. Kvartalas, kuriame jis augo, buvo žiaurus – skurdas, aukštas nusikalstamumas, narkotikai. Maža to, jį augino vien mama, kol mago tėvas sėdėjo už grotų. Iliuzionistui gyvenimą dar labiau vargino Krono liga, kuri vienu metu kėsinosi ir į jo gyvybę.

Magą Dynamo su magija supažindino jo mylimas senelis, o įkvėpimas jaunystėje semdavosi iš New Orlean gatvėse matytų atlikėjų. Šiuo metu iliuzionisto senelis yra miręs, tačiau Steven turi išsitatuiravęs jo vardą peties ir kaklo srityje.

Tikroji Dynamo karjera prasidėjo, kai jis ir jo vadybininkas Dan Albion įkūrė savo įmonę. Tai leido padaryti gauta paskola iš Prince Trust fondo. Nuo to laiko iliuzionistas pradėjo kilti stipriai aukštyn karjeros laiptais.

Pirmosios Dynamo: Magician Impossible serijos sumušė rekordus UKTV Watch kanale ir laimėjo tris apdovanojimus. Vieni žavisi šia laida, kiti teigia, kad tai yra tikra magija ir niekas nėra mago surežisuota. Kaip yra iš tikrųjų – niekas nežino, tačiau tenka nemažai sutikti žmonių, kuriems kai kurie triukai atrodo „pernelyg idealūs“.

Galiu pasakyti, kad dalis jo atliekamų triukų tikrai yra realūs, nes pats labai panašius atlieku per įvairius įmonių ar privačius vakarėlius. Norėčiau paminėti keletą pavyzdžių:

1. Mėtinis saldainis yra ištraukiamas iš kaklo, įpjaudamas pastarąjį su siūlu;

2. Popierius pakeičiamas į pinigus;

3. Triukai su kortomis.

Žemiau pateiktame klipe aš atlieku labai panašius triukus: su kortomis, ištraukiu siūlą iš akies ir pakeičiu 10Lt X 5 į 100Lt X 5 Lt LNK televizijoje.

Tikite jo triukais ar ne, tačiau iliuzionistas Dynamo yra geras atlikėjas ir suteikia nuostabią pramogą žiūrovams, garsina magijos vardą. Be to, jis keičia nusistovėjusias magijos stigmas – skarelės, žiedai, balandžiai nėra būtini! Magija atgyja.

Gražios dienos!

Iliuzionistas Tomas Šimkus