Skip to main content

Prieš gerą savaitę dalyvavau renginyje. Įmonės vakarėlis. Parodžiau savo bendrą programą, o po to pradėjau rodyti triukus iš arti. Ryšys tarp manęs ir svečių geras, turim apie ką kalbėti, jie mėgaujasi mano rodomais triukais, juokiamės – trumpai tariant, viskas tiesiog puiku! Bet po to kai kas atsitiko…

Jei jaučiu, kad yra tinkama atmosfera ir laikas, parodau tokį vieną triuką – man jis šiuo metu yra pats romantiškiausias. Kodėl? Nes jis susieja tą asmenį, kuriam rodau, ir jo artimą antrąją pusę. Tai nėra būtinai mergina ir vaikinas/vyras ir žmona. Dažnai būna brolis, mama ir pan. Trumpai tariant, tai žmogus, kuris kažką reiškia. Esmė to triuko yra labai paprasta – pabaigoje yra vizualiai perteikiama jų draugystė ir kad jie visada bus kartu. Turbūt mintyse pagalvojai:”Aaaaa…kaip miela” arba “Aaaaa…kaip pigu”. Bet kokiu atveju, man tai yra miela ir gražu. Taigi. Pabaigoje tas žmogutis (ar jų pora) lieka su mažu prisiminimu ir suvenyru nuo manęs.

Per įmonės vakarėlį priėjo grupelė merginų ir paprašė, kad ką nors parodyčiau. Po vieno ar dviejų triukų nusprendžiau, kad reikia parodyti būtent tą “special” dalyką. Reakcijos po jo buvo, kaip visada, gilios. Ne, ne tokios, kur per TV būna. Niekas po to triuko nerėkia: “EINA SAU! KAIP TU TAI PADAREI!”. Dažniausiai būna tyla – pilna nuostabos akimirka. Ir po to…mergina pravirko. Net sutrikau. Paklausiau, ar viskas gerai. Gal sukėliau kokius nors neigiamus prisiminimus? O ji atsakė:”Ne, viskas geras. Tiesiog tai yra labai miela ir gražu. Ačiū”.

Tą akimirką aš darkart įsitikinau, kad magija yra ne tik triukai. Visi gali rodyti triukus, tačiau ne triukuose esmė. Tai yra kaip daina, kaip paveikslas ar šokis – įrankis, kuriuo yra pasakojama istorija. Šiuo atveju pasakoju savo istoriją. Ir kai per ją randu ryšį ir ji reiškia kažką kitiems – jaučiuosi laimingiausiu žmogumi pasaulyje! Tai yra tikra magija!

Gražios dienos!

Iliuzionistas Tomas Šimkus