Iliuzionistas vestuvėms, ar verta?

Ar tavo galvoje sukasi šios mintys: „Iliuzionistas? Kam jo reikia? Jis tik rodo visiem matytus triukus su žiedais ir skarom, šaiposi iš publikos ir viskas. Be to, galima pastebėti kaip jis daro pusę triukų, o kiti – neįdomūs… Be to, draugės draugo draugė pasakojo, kad vestuvėse turėjo kažkokį, tai buvo labai prastas. Žodžiu… Imsiu ką nors kitą.“ ?

Taip nėra, bet (gaila) taip daug kas galvoja. Tam, kad paneigčiau šią vyraujančią nuomonę, norėčiau papasakoti mažą dalelę, ką iliuzionistas vestuvėse sukuria ir kaip prideda šventei papildomo žavesio bei prisiminimų:

1. Retas žmogus, kuris yra matęs gerą iliuzionistą gyvai. Aš turiu omeny tikrą atlikėją, kuris valgo duoną iš to, o ne dėdę, kuris savo jaunystės laikais rodė triukus ir dar pagroja bei padainuoja. Iliuzionistas paliks Jums įspūdį ir svarbiausia – šiltus prisiminimus (ir išvysi nematytus triukus!);

2. Suartina svečius ir artimuosius. Ar Jums teko matyti tą keistą situaciją, kai vestuvių pradžioje visi taip nedrąsiai bendrauja? Tarsi bijotų, ką apie juos pagalvos kiti, ir neturėtų apie ką kalbėtis. Iliuzionistas vestuvėse gali tai pakeisti. Rodydamas triukus grupelėms suteiks bendrų potyrių, po kurių svečiai turės apie ką kalbėtis;

3. Svečiai pasyvūs? Reikia juos šiek tiek išjudinti. Esu girdėjęs, kad tokiom situacijom reikia alkoholio, tačiau palaukit… Galima ir kiek kitaip. Pasikvieskite iliuzionistą, kuris vestuvėse į savo programą gali įtraukti ir publiką. Alkoholis niekur nepabėgs.

Kaip minėjau, tai yra tik maža dalelė. Mat yra tekę užimti svečius papildomai, kai išeina fotografuotis Jaunieji, vėluoja kiti atlikėjai, atsiranda nesklandumų virtuvėje ir t.t – žodžiu „emergency“. Kiti nori specialaus numerio su jų dovana Jauniesiems, ypatingai pristatyti svečią ar kartu atlikti kokį nors triuką. Tikiuosi tai kiek paskatins tave, skaitytojau, pagalvoti apie tikrąsias galimybes.

iliuzionistasvestuvems

 

„Tačiau iš kur man žinoti, ar šis iliuzionistas visa tai gali?“ – tu galvoji.

Paprasta. Pasiklausk. Kai susisieki su iliuzionistu, nesakyk: „Laba diena, mes organizuojame vestuves, kokia Jūsų kaina?“. Taip bus sudėtinga. Elementarūs klausimai apie patirtį, repertuarą ir atsiliepimus gali padėti susidaryti vaizdą apie šį vestuvių iliuzionistą. Jei įsivaizduoji, ką atlikėjas turėtų daryti per vestuves – sakyk iškart. Jei ne – paklausk, ką jis konkrečiai daro ir pagalvok, ar jis tinka.

Taigi, tikiuosi, kad nors kiek pastūmėjau prie tos nuomonės, kad iliuzionistas vestuvėse visgi yra gerai.

Ačiū, kad skaitei,

Tomas Šimkus

P.S. Nori originalios dovanos Jauniesiems, kurią būtų sunku pranokti? Iliuzionistas gali būti būtent tai, ko ieškai. How cool is that?

Posted on 2014-10-19 in Vestuvės

Share the Story

About the Author

Tomas Šimkus – vienas profesionaliausių ir užimčiausių iliuzionistų Lietuvoje. Apie Tomą rašo didžiausi Lietuvos žiniasklaidos gigantai kaip Lietuvos rytas, Lietuvos žinios, DELFI.lt; jis yra dažnai kviečiamas dalyvauti televizijos ir radijo laidose. Tomas atlieka savo programas tiek privačiuose vakarėliuose, tiek sėkmingiausių Lietuvos bei užsienio įmonių renginiuose. Lietuvos klientų sąraše yra “ORLEN Lietuva”,“Koncernas MG Baltic”, “Lesto”, o užsienio įmonių sąraše –“Nilfisk”, “Hewlett-Packard”, “Statoil”, kurios yra vienos sėkmingiausių įmonių Europoje. Jo unikalus magijos atlikimas sukuria gyvą bei interaktyvią pramogą, apie kurią dar ilgai kalbama po renginio –svečiai dėkos Jums, už tai, kad pasikvietėte Tomą!…Jis yra tas, kurį būtina pamatyti, kad patikėtumėte!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top