Vestuvės

 

valanciunuvestuves

Tomas atliko savo programas šimtuose vestuvių, gimtadienių, jubiliejų bei kituose privačiuose vakarėliuose.

Visos šventės ir vakarėliai yra skirtingi, todėl Tomas dirbs kartu su Jumis, kad pasirodymas būtų pritaikytas Jūsų konkretiems norams bei poreikiams. Tomas žino, ką reikia padaryti, kad Jūsų šventė išsiskirtų iš kitų ir ilgam liktų svečių atmintyje!

Magija iš arti

Tai yra idealus pasirinkimas planuojantiems turėti didesnį skaičių svečių. Tomas šventės metu vaikšto nuo grupelės prie grupelės svečių, prisistatydamas ir rodydamas stebuklus prieš jų akis: iš niekur atsiranda 100Lt banknotai, neliečiamos kortos juda pačių svečių rankose bei įvairios mintys, kaip “pirmojo bučinio”, yra perskaitomos. Jūsų svečiai bus pakerėti Tomo aukštos klasės rankų miklumu bei žiniomis apie psichologiją, ir sužavėti jo humoro jausmu bei žavesiu. Tai puiki ledus pralaužianti pramoga, kuri skatina bendravimą bei nustato malonų ir jaukų Jūsų šventės toną.

Bendras pasirodymas

Tomas pristato nuotaikingą, smagų pasirodymą, kuris prikaustys nuo 10 iki 1 000 asmenų auditorijos dėmesį – svečiai juoksis ir sulaikys kvapą iš nuostabos. Programa yra specialiai sukurta šiuolaikiškam žiūrovui: sujungiant magiją, minčių skaitymą ir humorą į intriguojantį potyrį, kurio nerasite niekur kitur. Žiūrovai aktyviai dalyvauja viso pasirodymo eigoje ir todėl tampa jo žvaigždėmis. Be to, Tomo pasirodymą galima suderinti su Jūsų šventės tema.

 

 

Susidomėjote?

Pasiteiraukite, ar Tomas Šimkus laisvas Jūsų renginio dieną!

Teirautis

 

Back to Top